muzeumbukowiec

Karpacz atrakcje

Co robić w Karpaczu muzeumbukowiec

muzeumbukowiec

Tutaj poznacie bogactwo kulturowe Doliny Pałaców i Ogrodów Kotliny Jeleniogórskiej, zwanej Polską Doliną Loary. Poznacie historie rezydencji oraz arystokratycznych rodów, które je zbudowały. Posłuchacie jak znane osoby opowiadają o swoim pobycie w naszym regionie.

Szczegóły dotyczące godzin otwarcia oraz cen biletów znajdziesz na oficjalnej stronie Muzeum: www.ornamentalfarm.plMuzeum?

Goście muzeum poznają historię regionu, która przeniesie ich w przeszłość. Jest to możliwe dzięki wielu innowacyjnym rozwiązaniom, wyróżniającym je spośród innych muzeów. W muzeum można obejrzeć wielkoformatowe prezentacje zdjęć, grafik, litografii i ręcznie wykonanych makiet Zamków i Pałaców. Dzięki strumieniowym głośnikom przenosimy się w świat wspomnień Izabeli Czartoryskiej. Wszystkie materiały głosowe i tekstowe dostępne są w trzech wersjach językowych: polskim, angielskim i niemieckim.Dla kogo?

Dla wszystkich! Zapraszamy całe rodziny!Gdzie jest?

Muzeum w Dolinie Pałaców i Ogrodów mieści się w Bukowcu ul. Robotnicza 9, Kod pocztowy: 58-533 Mysłakowice

Google Mapa Tajemniczy LasKontakt

Kontakt do Muzeum w Dolinie Pałaców i Ogrodów

Telefonicznie:
500 65 40 29muzeumbukowiec galeria zdjęć

Ornamental Farm Bukowiec
Ornamental Farm Bukowiec
Ornamental Farm Bukowiec
Ornamental Farm Bukowiec
Ornamental Farm Bukowiec

Te miejsca polceamy szczególnie!

Zobacz nawyżej oceniane miejsca z Karpacza i okolic. Mamy najdzieję że nasza rekomendacja zagwarnatuje dobrą zabawę i miłe wspomnienia!