tajemniczylas

Karpacz atrakcje

Co robić w Karpaczu tajemniczylas

tajemniczylas

Interaktywne muzeum Tajemniczy Las w Ornamental stanowi świetną zabawę zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Słuchanie i naśladowanie odgłosów przyrody, podglądanie dzikich zwierząt w ich naturalnym środowisku czy kino leśne to tylko niektóre atrakcje przybliżające naszych gości do bogactw przyrodniczych Kotliny Jeleniogórskiej.

Szczegóły dotyczące godzin otwarcia oraz cen biletów znajdziesz na oficjalnej stronie Muzeum: www.ornamentalfarm.plŚwiat roślin i zwierząt

Tutaj poznacie bogaty świat roślin i zwierząt żyjących w Karkonoszach. Odkryjecie ciekawe fakty z życia zwierząt i poznacie tajemnice, które na co dzień skrywa przed nami lasDla kogo?

Dla wszystkich! Na najmłodszych gości czeka interaktywny staw, do którego można wskoczyć oraz kioski edukacyjne, dzięki którym poprzez zabawę można zapamiętać ciekawostki przyrodnicze Kotliny Jeleniogórskiej.Gdzie jest?

Muzeum Tajemniczy Las mieści się w Bukowcu ul. Robotnicza 9, Kod pocztowy: 58-533 Mysłakowice

Google Mapa Tajemniczy LasKontakt

Kontakt do Muzeum Tajemniczy las

Telefonicznie:
500 65 40 29tajemniczylas galeria zdjęć

Muzeum Lasu
Muzeum Lasu
Muzeum Lasu
Muzeum Lasu
Muzeum Lasu

Te miejsca polceamy szczególnie!

Zobacz nawyżej oceniane miejsca z Karpacza i okolic. Mamy najdzieję że nasza rekomendacja zagwarnatuje dobrą zabawę i miłe wspomnienia!