Zoobaczysko

Karpacz atrakcje

Co robić w Karpaczu Zoobaczysko

Zoobaczysko

Ptasi Park ZOObaczysko w Sosnówce jest oddalony od Karpacza o 8 kilometrów, jest to park wolnych lotów, w którym 26 papug lata na wolności od wczesnych godzin porannych aż do zmierzchu. Oprócz papug na wolności żyje 80 innych ptaków, takich jak: bażanty, kury ozdobne, pawie, kaczki biegusy i inne ptaki ozdobne oraz 17 królików.

Szczegóły dotyczące godzin otwarcia oraz cen biletów znajdziesz na oficjalnej stronie: Facebook ZoobaczyskoPtaki?

Ptasi Park ZOObaczysko jest jedynym miejscem w Polsce gdzie można zobaczyć latające papugi na wolności, nie skrępowane jakimkolwiek zadaszeniem. Zwierzęta można karmić przeznaczonym dla nich jedzeniem, głaskać jeżeli same wejdą na człowieka i robić zdjęcia. Nasz park jest jednocześnie ogrodem o powierzchni 0.6 hektara, w którym znajduje się zaciszny las z dużą ilością zacienionych powierzchni, strefa przeznaczona dla najmłodszych, oraz ścieżki które łącznie mają około 500m.Dla kogo?

Ptasi Park jest przeznaczony dla każdego, jednak najczęstszymi gośćmi są rodziny z dziećmi. W parku znajduje się specjalna strefa przeznaczona dla najmłodszych- gigantyczna piaskownica z masą różnych zabawek, szachy ogrodowe dla nieco starszych lub lubiących warcaby czy szachy, duży labirynt dla lubiących wyzwania i cała masa ławeczek dla chcących odpocząć czy to w cieniu czy na słońcu.Gdzie jest?

Ptasi Park Zoobaczysko mieści się w Sosnówce na ulicy Karkonoskiej 28a

Wizytówka Google MapsKontakt

Zobaczysko - kontakt email: moc.liamg@oksyzcabooz

Telefonicznie:
Właściciel: Kamila Łukasiewicz 500 185 998
Kasa biletowa: 503 405 812Zoobaczysko galeria zdjęć

Ptasi Park Zoobaczysko
Ptasi Park Zoobaczysko
Ptasi Park Zoobaczysko
Ptasi Park Zoobaczysko
Ptasi Park Zoobaczysko

Te miejsca polceamy szczególnie!

Zobacz nawyżej oceniane miejsca z Karpacza i okolic. Mamy najdzieję że nasza rekomendacja zagwarnatuje dobrą zabawę i miłe wspomnienia!